ברוכים הבאים לבלוג טה-דה!

אני ענבל, ואני מזמינה אתכם לחוות איתי רגעים קטנים של השראה ולהצטרף אליי למסע אחר הדברים שממלאים את השגרה בקסם ובחן.

  • עקבו באינסטגרם
  • עיקבו בפייסבוק
  • newsletter

!זוכה פרס בלוג השנה של ישראל 

קפצו להגיד שלום באינסטגרם

@tadah.blog

פוסטים אחרונים

Please reload

קישוטי נייר חורפייםהחורף כבר כאן. לרגע חששתי שלא יגיע אבל לשמחתי סוף השבוע האחרון הפיג את חששותיי ביג טיים! הו, כמה שאני אוהבת את החורף.. את השלוליות ואת השמים האפורים ולהישאר בבית ביום גשום, להתחמם מתחת לפוך עם שוקו חם ולהקשיב לטיפות הגשם דופקות על החלון...(בזמן צפייה בנטפליקס).. אבל הכי הכי אני רוצה שלג!! לבן כזה וצח שמכסה את העצים בפסטורליות. מזג האוויר החורפי הוא תירוץ מעולה להישאר בבית בכל רגע פנוי וליצור דברים יפים שיחממו את הבית ואת הלב. אז מה אם בתל אביב בקושי יורד אפילו גשם? בואו נביא את השלג הביתה!

אם אתם עוקבים אחריי באינסטגרם (ואם לא, למה אתם מחכים?) בטח כבר ראיתם את עצי הנייר החגיגיים האלו שהכנתי. שאלתי אתכם אם תרצו שאכתוב לכם הדרכה, והתשובה היתה חד משמעית - כן. והאמת - בצדק, כי אין כמו פרוייקט קליל וכיפי שממש לא דורש הרבה זמן והשקעה כדי למלא את הבית בקסם חורפי!


חומרים

קרטון ביצוע

דף נייר

מספריים

עיפרון

סכין חיתוך

צבע ומכחול

הכנה

מקפלים נייר רגיל לחצי לאורכו. מהקיפול החוצה, מציירים צורה של חצי עץ, גוזרים ופותחים את הנייר לקבלת עץ סימטרי. מסמנים את צורת העץ פעמיים על גבי הקרטון.

כדי ליצור את החיבור עכשיו נצטרך לסמן קו אורכי עד למרכז של כל עץ.

אני מצאתי שהכי קל פשוט לקפל שוב את השבלונה לאורכה, להניח אותה במדוייק על סימון קווי המתאר של העץ שכבר סימנתי על הקרטון ולשרטט את קו החצי.

חותכים בעזרת סכין חיתוך את העצים, וחותכים את החתכים (כמו בתמונה) ברוחב של כ-1 מ"מ (תלוי בעובי הקרטון).


אם בא לכם תוכלו לצבוע, או להשאיר את העצים כמו שהם.

מחליקים את שתי החתיכות ליצירת עץ תלת מימדי.טה-דה!!
ספרו לי בתגובות אם תרצו לראות עוד פרוייקטים קלילים ופשוטים

עד אז מאחלת לכם שבוע חורפי וחמים

ענבל

#יצירותמגניבותוקלות #יצירותמגניבותמנייר #יצירה #בלוגאישי #יצירותקלותויפות #יצירהמקרטון #יצירהמנייר #יצירהמחומריםממוחזרים #קישוטנייר #יצירהלחורף #קרטוןביצוע #איךלהכין #עץמנייר #חורף #טהדהבלוג #DIY #עיצובלבית #איךלעצב #בית #homedecor #עיצובחורפי #עץ #שלג #קלופשוט #מוצרינייר #עשהזאתבעצמך #עיצובהבית #עיצובבית

FOLLOW ME
ON PINTEREST

Copyright - Inbal Kirshenbaum Darel 2019 | All rights reserved | Web Design: Designed By Inbal