Inbal Photo.jpg

נעים מאוד

לפני שלוש ומשהו שנים החלטתי לפתוח את הבלוג שלי טה-דה! כאן אני משתפת ברעיונות כיפים ליצירה, מדריכי סטיילינג לבית ואוכל טעים ופוטוגני שאני אוהבת להכין. להמשך קריאה..

אתם מוזמנים לדפדף, לקבל השראה, לשתף חברים, לשאול ולהגיב :)

ענבל

הישארו מעודכנים

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Pinterest

חולה על עיצוב?

איזה קטע, גם אני!

רוצה להישאר בעניינים?

להצטרפות 

תודה ששלחת!

חיפוש באתר

פוסטים חמים

תגיות

אינסטגרם

בלוגולדת שנה + הגרלה ממש שווה!טה-דה! עוגת בלוגולדת שנה + הגרלה ממש שווה

היי חברים! אני לא מאמינה שאני יושבת עכשיו לכתוב את הפוסט הזה. יש לי יום הולדת! כלומר, לא בדיוק לי.. לבלוג יש יומולדת. בלוגולדת. קשה להאמין שעברה כבר שנה מאז שיחררתי את הפוסט הראשון.

היה לי חלום להיות בלוגרית, אבל לפני שאשכרה התחלתי לכתוב את הבלוג, הסתובבתי עם הרעיון בראש במשך 3 שנים. כן, שמעתם נכון, שלוש שנים! אז מה בסוף גרם לי להתחיל את הבלוג? ובכן, כמו שאמרתי, הכוונה להקים פינה משלי התרוצצה לי בראש כבר הרבה מאוד זמן לפני. לא הייתי בטוחה מה בדיוק ארצה לשתף ובאיזו דרך, וכמו רבים וטובים ממני, חששתי מהתגובות. הרגשתי שאני מתוסכלת וסגורה, שמשהו לא שלם ושאני לא חיה את החיים היפים שהייתי רוצה.

ואז, החיים נתנו לי סטירה מצלצלת.


טה-דה! עוגת בלוגולדת שנה + הגרלה ממש שווה

כמה חודשים לפני שהתחלתי את הבלוג, סבא שלי שהיה יקר מאוד לליבי, נפטר. הוא היה אדם אמיץ ומלא אמביציה, שתמיד דהר קדימה ללא חשש. ההפך ממני. אבל משהו השתנה שם בזכותו. בבת אחת קיבלתי החלטה שעוד ב-2017 אני מפרסמת את הבלוג שלי. לא יכולתי לחכות עוד כדי להתחיל, הייתי סופר נרגשת.. עבדתי קשה מאוד כדי ליצור פרוייקטים ברמה גבוהה, לכתוב ולעצב את הבלוג, ואני עדיין עובדת קשה באותה מידה עכשיו.

היום דרך אגב, אני ממש לא מתביישת לספר לאנשים על 'טה-דה!' וכל החוויות שהיו לי וכל האנשים המדהימים שפגשתי באמצעות הבלוג.


טה-דה! עוגת בלוגולדת שנה + הגרלה ממש שווה

בתור ילדה מאוד אהבתי ליצור ולהכין פריטים במו ידיי, אבל ככל שהתבגרתי הדברים הפשוטים האלו הלכו ונעלמו בשגרה היומיומית. כשפתחתי את הבלוג, המטרה שלי היתה לחלוק איתכם את האהבה שלי לאירוח, עיצוב, DIY ובישול, וכל מה שיכניס לנו טיפה קסם לשגרה. מפוסט לפוסט התחלתי להבין שזה הרבה יותר מזה.

למדתי בשנה הזו כל כך הרבה דברים, אבל הכי למדתי שלנהל בלוג זה פי אלף יותר קשה ממה שחשבתי, וזה פי מיליון יותר מתגמל ממה שציפיתי שיהיה. בזכות הבלוג יצא לי להכיר חברים חדשים, ללמוד מיומנויות חדשות, לצבור חוויות ולהתמודד עם הפחדים שלי.

השנה הזו באמת היתה מדהימה, והשיא שלה הגיע ממש לאחרונה. לא מזמן מצאתי בפייסבוק קבוצה לבלוגרים, ביקשתי להצטרף ונגלתה לפניי קהילה מדהימה עם בלוגרים נפלאים מכל התחומים, עם חברים טובים שמעניקים המון המון חום, תמיכה ומוטיבציה. לכן, כשהוכרזה בקבוצה תחרות בלוג השנה 2018, בצעד שבדרך כלל לא אופייני לי, החלטתי להשתתף, אתם יודעים.. ככה סתם בשביל הספורט. לא באמת נתתי לעצמי סיכוי.. בכל זאת, רוב המתמודדים בתחרות מתחזקים בלוגים נהדרים כבר כמה שנים. ופתאום כך, בהפתעה מוחלטת, כזו שלא יכולתי אפילו לחלום עליה - זכיתי במקום הראשון!


טה-דה! זוכה בלוג השנה 2018 במקום הראשון

הלב שלי התרחב והתמלא באושר עילאי ואמיתי מאין כמוהו.❤

אתם קולטים שזכיתי??? אני עדיין מתרגשת מזה ואני רוצה להגיד תודה למארגני התחרות המדהימים ולשופטים (שאני ממש מחזיקה מהם, ולכבוד הוא לי להיבחר על ידם), ולכם כמובן.

לכבוד הבלוגולדת החלטתי לשתף אתכם ב- 5 המופלאים שלי, הלו הם חמשת הפוסטים האהובים עליי במיוחד (ותכלס, גם עליכם).

אבל רק רגע, לפני הכל אציין שכדאי לכם להישאר עד סוף הפוסט – מחכה לכם שם הגרלה שווה ביותר.

1. איך לסדר מגש גבינות מושלם

הפוסט פורסם לקראת שבועות, אבל אין סיבה לא להשתמש בו כל השנה. צלחת גבינות תמיד מרשימה ומתאימה לאירוח, או סתם לערב זוגי כשאין כוח להכין משהו.


טה-דה! בלוג, איך לסדר מגש גבינות מושלם